Slajder1 likTransport.pl Slajder2 likTransport.pl Slajder3 likTransport.pl

szybkość

doświadczenie

bezpieczeństwo

O Firmie Malik International

Profesjonalna spedycja na terenie całej Skandynawii – Malik International


Jesteśmy polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem. Od ponad 25 lat zajmujemy się spedycją na terenie całej Skandynawii. Przez ten czas, krok po kroku, zdobywaliśmy renomę w branży przewozowej. Dziś, śmiało możemy stwierdzić, że obecną, stabilną pozycję zawdzięczamy niezwykle ciężkiej pracy.

Oferujemy wachlarz usług, które z łatwością dopasujemy do Twoich oczekiwań. Jesteśmy niezwykle elastyczni, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klienta. Proponujemy zarówno przewozy FTL, jak i LTL, a także transportujemy ładunki drobnicowe. Najczęściej transport odbywa się na trasie PolskaSzwecja, jednak obsługujemy również inne państwa na terenie Skandynawii.

Odpowiednio przeszkoleni pracownicy zadbają o Twój towar przez cały okres podróży. W trosce o bezpieczeństwo przewożonych ładunków wszystkie pojazdy wyposażyliśmy w monitoring GPS, a sam ładunek zabezpieczyliśmy polisą OCP. Transport międzynarodowy na trasach takich jak PolskaSzwecja, to nasza specjalność. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zaufaj nam i skorzystaj z przygotowanych usług.